Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Kunst
Malerie
OKÄND KONSTNÄR. Allegory of Begging, olie på lærred, duplikeret, usigneret.
1684008. OKÄND KONSTNÄR. Allegory of Begging, olie på lærred, duplikeret, usigneret.
Bevaret, 52 x 41 cm.
Vis hele teksten
Knitrer.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Bevaret, 52 x 41 cm.
Vis hele teksten
Knitrer.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
547