CHARLES ROKA. Legende børn.

CHARLES ROKA. Legende børn.
1683378. CHARLES ROKA. Legende børn.

Signeret Roka, olie på lærred, 80x64 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Charles Roka (1912–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Charles Roka (1912–1999)

Antal besøg: 1.201