BØRNECYKEL, trehjulet cykel, Brio, 1900-tallet.

1682526. BØRNECYKEL, trehjulet cykel, Brio, 1900-tallet.

Rødt metal med sorte detaljer. Bageste ståplade.
Højde 70 cm Længde ca 65 cm Bredde 62 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 3.510