SOFABORD, "Bridgeport", Hans K, 2000-tallet.

1682140. SOFABORD, "Bridgeport", Hans K, 2000-tallet.

Malet. Bordplade med plads til træ/glasplader. Underdel med hylde og to skuffer. 2 glasplader og 2 træplader medfølger. Mærket.
Længde omkring 126. Bredde 74. Højde 50 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.275