THOMAS HAFSTRÖM. Olie på lærred.

1681074. THOMAS HAFSTRÖM. Olie på lærred.

Surrealistisk kompensation, signeret og dateret -80, 55x46 cm.

Slitage og mindre farvetab.

Kunstner/designer

Thomas Hafström (Født 1954)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og mindre farvetab.

Kunstner/designer

Thomas Hafström (Født 1954)

Antal besøg: 266