SEVERIN SCHLYTER. Landskab. Olie på Panel. Signeret Schlyten.

168073. SEVERIN SCHLYTER. Landskab. Olie på Panel. Signeret Schlyten.

16x30 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

16x30 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.494