Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
JAMES CHARLES. Flodlandskab med muslingeplukkere, olie på lærred, signeret og dateret 1889.
1680466. JAMES CHARLES. Flodlandskab med muslingeplukkere, olie på lærred, signeret og dateret 1889.
30 x 74 cm.
Vis hele teksten
restaureret.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
30 x 74 cm.
Vis hele teksten
restaureret.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
330