1679568. MOONSTONE ØRERINGE SØLVsigneret LA LUNA DESIGN.
Øreringene er lavet af 925 sølv og stemplet, de bærer også signet La Luna design af Bernhard Conradt Idar-Oberstein.
Polerede sølvblå iriserende månestensdråber er fleksibelt ophængt i aflange ophæng.
Længde 4,5 cm, månesten 14 x 9 mm = 12 ct.
Vægt 5,6 gram.
Vægt 5,6 gram.