FUNNY GRAMPHONE, Messingtragt og egetræskasse, århundredeskiftet 18/1900-tallet.

167956. FUNNY GRAMPHONE, Messingtragt og egetræskasse, århundredeskiftet 18/1900-tallet.

Etui med indsats af messing, pin inkluderet Indeholder 1 æske med "stenkager".

mindre slitage og tragt med mindre buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.687