Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. By motiv. olie på lærred, signeret Ferdelba.
167937. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. By motiv. olie på lærred, signeret Ferdelba.
29 x 22 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
29 x 22 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg:
726