ARMBÅNDUR, Citizen quartz Seven, stål.

1678832. ARMBÅNDUR, Citizen quartz Seven, stål.

Diameter 35 mm.

Brugsslitage med ridser og ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 35 mm.

Antal besøg: 8.285