BOGSKAB, eg, nyrenæssance, 1800-/1900-t.

167872. BOGSKAB, eg, nyrenæssance, 1800-/1900-t.

Længde 72, bredde 35, højde 210 cm.

Slitage og ridser, afløb af enhver farve på højre side af skabet (kan trimmes).

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.398