BLIKBILER, 2 stk, Schuco, Made in US Zone, Germany.

1678701. BLIKBILER, 2 stk, Schuco, Made in US Zone, Germany.

"Grand prix racer" 1070, længde ca 16 cm "Sonny" 2005, længde ca 14 cm.

Nøgler mangler, mærker, skader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 533