OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på Panel, Svane, signeret.

1678619. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på Panel, Svane, signeret.

Med ramme ca 28,5x33,5 cm Uden ramme ca 24x29,5 cm.

Brugstilstand, overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 566