CANAPE, slutningen af det 19. århundrede.

167820. CANAPE, slutningen af det 19. århundrede.

Sofa, slutningen af 1800-tallet.
Længde 180 cm Sædehøjde 41 cm.

Brugsslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, pletter.

Antal besøg: 999