Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Malerie
NILS ADLER-LAURENTSSON. "Natura morta". Olie på lærred, klistret. Signeret Laurentsson og dateret på verso 1940.
167759. NILS ADLER-LAURENTSSON. "Natura morta". Olie på lærred, klistret. Signeret Laurentsson og dateret på verso 1940.
50 x 40 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
50 x 40 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
2.520