TASKE, læder, Okay Sac.

TASKE, læder, Okay Sac.
1677373. TASKE, læder, Okay Sac.

Mål ca 25x45x33 cm.

Overfladeslitage, overfladesnavs, ridser/mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål ca 25x45x33 cm.

Antal besøg: 3.588