ERIK OLSON. Farvelitografi.

ERIK OLSON. Farvelitografi.
1676366. ERIK OLSON. Farvelitografi.

De store gæster, signeret og dateret 77, bærer dedikation, 27x30 cm, dateret.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Erik Olson (1901–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Erik Olson (1901–1986)

Antal besøg: 237