VAS, bronze, Ystad Bronze, Sverige.

1676272. VAS, bronze, Ystad Bronze, Sverige.

Højde 11 cm, diameter ca 11 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 494