TASKER, 5 dele, læder, inklusive The Bridge, vintage, 20. århundrede.

167562. TASKER, 5 dele, læder, inklusive The Bridge, vintage, 20. århundrede.

Blandede størrelser og modeller.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.821