HÅNDLEDSUR, DS Action, Precidrive, 41mm, Quartz, Dato, Certina.

1675560. HÅNDLEDSUR, DS Action, Precidrive, 41mm, Quartz, Dato, Certina.

C032410A.

Brugsslitage. Ridser på led og drejering.

Få foretaget en gratis vurdering!

C032410A.

Antal besøg: 1.389