BORDELAMPE, Pemo type 67. Anden halvdel af det 20. århundrede.

167485. BORDELAMPE, Pemo type 67. Anden halvdel af det 20. århundrede.

Stel forkromet metal, delvist grålakeret. Længde ca 110 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 956