STEFAN MÅS PERSSON. Blandede medier.

1674522. STEFAN MÅS PERSSON. Blandede medier.

Indrammet i æske Signeret og signeret og dateret på verso 2005 Mål 13,5 x 13,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 309