SPISEBORD med skuffe, hvidglaseret og malet.

167422. SPISEBORD med skuffe, hvidglaseret og malet.

Slutningen af det 20. århundrede, længde 180, bredde 78, højde 78 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.043