ERIK OSSLUND. Pastel.

ERIK OSSLUND. Pastel.
1674161. ERIK OSSLUND. Pastel.

Vinterlandskab med sommerhus. Signeret 34x47 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Erik Osslund (1913–1982)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Erik Osslund (1913–1982)

Antal besøg: 415