YASSE TABUCHI. Olie på lærred.

1673101. YASSE TABUCHI. Olie på lærred.

En votre absence la fete. Signeret og dateret 1965.
Et verso udstillingsmærke fra Galerie Ariel. Paris. 50x60 cm.

Mindre Overfladeslitage og midterdel med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.837