SPEJL, rokokostil, 20. århundrede.

167237. SPEJL, rokokostil, 20. århundrede.

Forgyldt med gennembrudt dekoration, rigt udskårne detaljer Højde 116 bredde 53 cm.

mindre aldersslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

mindre aldersslid.

Antal besøg: 620