KAFFESERVICE, håndmalet hackefors, KAFFESERVICE specialblomster.

167211. KAFFESERVICE, håndmalet hackefors, KAFFESERVICE specialblomster.

Hackefors service 11 kaffekopper.
12 kafferetter.
12 små tallerkner 1 sukkerskål 1 flødekande.
1 kaffekande Specialblomster Liljekonval 11 kopper (mangler januar) 12 kaffekander 12 små tallerkener.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 kafferetter.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.908