ARNE OLSSON. "Dyktalben", olie på lærred, monogram sign.

167192. ARNE OLSSON. "Dyktalben", olie på lærred, monogram sign.

Mål 65 x 98 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Olsson (1918–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 65 x 98 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Olsson (1918–2004)

Antal besøg: 1.954