STICK CAR, Volvo GLT 850, plast.

1671127. STICK CAR, Volvo GLT 850, plast.

Dækmærket Legetøj legetøj 175x70 Ca 100 cm lang.

Ridser, skrammer. Sidespejle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.655