ANNE SOFIE ENGLESSON. Akvarel, signeret.

1671113. ANNE SOFIE ENGLESSON. Akvarel, signeret.

Ca. 55x72 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 55x72 cm.

Antal besøg: 2.128