NATSBORDE, 1 par, malet pels med marmorimitation, første halvdel af det 20. århundrede.

1670721. NATSBORDE, 1 par, malet pels med marmorimitation, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 40, bredde 39, højde 77 cm.

Malslitage og nyere håndtag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Malslitage og nyere håndtag.

Antal besøg: 1.210