SKE og KOP, sølv, ca. 127,3 g, Göteborg, 1961 og 1966.

166952. SKE og KOP, sølv, ca. 127,3 g, Göteborg, 1961 og 1966.

Ske, længde 14,3 cm. Cesons, Gøteborg.
Kop, højde 12 cm. Gufa, Gøteborg. Forgyldt indvendigt.

Overfladeslitage. Kop let bulet. Forgyldning med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 928