RING, platin, med brillantsleben diamant 0,65 ct.

166874. RING, platin, med brillantsleben diamant 0,65 ct.

Bruttovægt 1,9 gram. Stemplet 10% Irid. Plat. Ringstørrelse 17,5 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.091