JAN WEBORG. Smögen, akvarel, akvarel, signeret.

166848. JAN WEBORG. Smögen, akvarel, akvarel, signeret.

43 x 56 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

43 x 56 cm.

Antal besøg: 4.710