LOMMEUR, Breguet 17/19. århundrede.

1667977. LOMMEUR, Breguet 17/19. århundrede.

Diameter ca 46 mm.

Revner, ikke funktionstestet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 46 mm.

Revner, ikke funktionstestet.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 675