Sæt , 4 dele, inkl. Bengt Orup Johansfors.

16678. Sæt , 4 dele, inkl. Bengt Orup Johansfors.

Skål, bruntonet glasmasse, Bengt Orup Johansfors.
2 kander, blå glasmasse, usigneret.
Skål på fod, klar glasmasse, usigneret.
Højde 20 - 25 cm.

Afvisning på bunden af en kande. Enkelte ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 20 - 25 cm.

Antal besøg: 895