ARNE BANG. VAS, stentøj, signeret.

1665619. ARNE BANG. VAS, stentøj, signeret.

Højde 8,3 cm.

Brugsslitage.

Tema

Sandwallskan talo osa II

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 8,3 cm.

Brugsslitage.

Tema

Sandwallskan talo osa II

Antal besøg: 1.520