VÆRKTØJ begyndelsen af det 20. århundrede.

1665523. VÆRKTØJ begyndelsen af det 20. århundrede.

Sæt twisters, høvle, ruban osv. ca 14-15 dele.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 722