KARIN PERSSON. "Vandreflektion", træsnit, nr. 10/310, signeret Karin Persson.

166550. KARIN PERSSON. "Vandreflektion", træsnit, nr. 10/310, signeret Karin Persson.

Dateret 1951. 20x17,5 cm.

Gulnet papir.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dateret 1951. 20x17,5 cm.

Gulnet papir.

Antal besøg: 4.403