GUNNAR NORRMAN. Blyantstegning.

1663501. GUNNAR NORRMAN. Blyantstegning.

Madeira, signeret og dateret -82, 6,5x8 cm A verso udstillingsetiket fra Galerie Leger Malmö.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Gunnar Norrman (1912–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Gunnar Norrman (1912–2005)

Antal besøg: 507