BOGERYLDE, teaktræ, 3 sektioner, 1950'erne/60'erne.

1663179. BOGERYLDE, teaktræ, 3 sektioner, 1950'erne/60'erne.

Højde 197, længde 256, dybde 36 cm. Sektionsmål 80/96/80 cm.
11 bestikbokse, 1 skab med spejlinteriør.

Spejlglasset er løst, bagstykket mangler på midterskabet, indretning mangler på skabslågen, ridser, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.608