HARALD SALLBERG. Træsnit.

HARALD SALLBERG. Træsnit.
1663059. HARALD SALLBERG. Træsnit.

Liggende kat, signeret og dateret 1940, 17x11 cm.

Gulnede kanter.

Kunstner/designer

Harald Sallberg (1895–1963)

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulnede kanter.

Kunstner/designer

Harald Sallberg (1895–1963)

Antal besøg: 401