SMINKBORD, "Clara", teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

166223. SMINKBORD, "Clara", teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

Tre spejle. 4 skuffer foran. Bord monteret med glasplade. Længde 85, bredde 42, højde 117 cm.

Let Brugsslitage. Mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.557