SÆTSBORD, 3 dele, rokokostil, 20. århundrede.

16614. SÆTSBORD, 3 dele, rokokostil, 20. århundrede.

Med glasplade, længde 52, bredde 37, højde 55.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 697