RING med rød sten, 18 K guld, 1,5 gram.

166091. RING med rød sten, 18 K guld, 1,5 gram.

Profileret ring med bladdekoration rundt om rammen, rød sten 5,4x4,6 mm. Ringstørrelse.

Slitage, sten med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, sten med ridser.

Antal besøg: 4.784