LÆNESTOLE "KARIN", et par, Bruno Mathsson.

166034. LÆNESTOLE "KARIN", et par, Bruno Mathsson.

Stel af forkromet metal på hjul med løse hynder betrukket med sort læder.

Brugsslitage, polstring med skader, nogle knapper mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.704