SKÆNK, C. B. Hansens Møbeletablissement, Danmark.

1660148. SKÆNK, C. B. Hansens Møbeletablissement, Danmark.

Længde 215 cm, dybde 58 cm, højde 92 cm.

Slitage og ridser Pletter forekommer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 440