Signetring, 14 K guld, 12,5 gram, med lapiz lazuli.

166003. Signetring, 14 K guld, 12,5 gram, med lapiz lazuli.

Glat guldring, med plisseret front, indrammet lapiz lazuli, 10x5 mm. Stemplet 585. Indgravering inde i "Palle J". Ringstørrelse 20,5 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 886