VÆGUR, malet træ, Gustav Becker ur.

165895. VÆGUR, malet træ, Gustav Becker ur.

Højde 36 cm.

Brugsslitage, pendul mangler og løse dele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 36 cm.

Antal besøg: 892